yukarı
 
Tavukçuluk Teknolojisi
Güres Group'un kuruluşundan beri, şirket yönetimi ve çalışanlarının tecrübe ve birikimleri sonucunda elde edilen bilimsel bilgi, AR-GE departmanı tarafından sistemleştirilerek, yumurta sektöründe, innovatif çalışmaların yapılmasına olanak sağlamıştır.

2002 yılında kurulan, Güres Tavukçuluk Teknolojisi Ltd. Şti., kendi patentiyle ürettiği, tam otomatik sulama ve yemleme; tam otomatik yumurta üretimi ve tam otomatik gübre toplama sistemlerine sahip Tavuk Kafesi ve ekipmanlarıyla, uluslar arası bir başarı yakalamış ve standartları takip etmek yerine, standartları oluşturan bir marka haline gelmiştir.


Güres Tavukçuluk Teknolojisi Fabrikamızda üretilen tam otomatik kafeslerimiz, yılda,  3.000.000 hayvan kapasitelidir. Yerli üretimde ilk olarak, 8 kat ve yukarısına kadar çıkarılan Tavuk ve Civciv Kafeslerimiz ulusal ve uluslar arası pazarda satılmaktadır. Satışını yaptığımız kafeslerimizin montajı, servisi ve satış sonrası bakımları, ülkemizde ve dünyada, profesyonel Teknik Departmanımız tarafından yapılır.

 

Fabrikamızın bünyesindeki Ar-Ge Birimleri ve Mühendislerimiz tarafından, Yumurtacı Tavukların en mükemmel koşullarda yetiştirilmesi için sürekli olarak yapılan araştırmalar sonucunda, ürün yelpazemiz her geçen gün artırmaktadır.