TR | EN

- GÜRES YARKA -
Güres Group, tavukçuluğa başladığı ilk günden itibaren yarka yetiştiriciliği de yapmaktadır. Tesisler yaklaşık olarak 1.500.000 adet yarka kapasitesine ulaşmıştır.

Yarka yetiştirme tesisinde, yılda ortalama 4.500.000 adet yarka üretimi gerçekleştirilmektedir. Uzman veteriner hekimlerin gözetiminde çıkım günü aşılanan civcivler, yarka üretim tesislerinde düzenli olarak sağlık kontrolleri ve aşıları yapılarak yetiştirilirler.
 
16 hafta boyunca sağlıklı koşullarda yetiştirilen yarkalar, etkili verime ulaşılabilmesi için, uygun nakliye koşulları altında müşterilere ulaştırılmaktadır.
Güres GroupYumurta Üretim Tesislerinden, Yem Fabrikasına, Viyol Fabrikasından, Kuluçka, Yarka ve Damızlık Üretim Tesislerine, Gübre Üretim Tesisinden, Kafes ve Ekipman Üretim Fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 700.000 metrekarelik açık alan üzerine, 250.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 1.500.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.