Markalarımız

Güres Bıldırcın


GÜRES BILDIRCIN ETİ

Güres Group; bıldırcın yumurtasının yanı sıra Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı, Avrupa'nın ise en büyük tesisleri arasına giren bıldırcın eti üretim tesisiyle de faaliyet göstermektedir. Güres Bıldırcın Eti Üretim Tesisi hijyen ve sağlık koşullarının yanı sıra, sahip olduğu otomasyon sistemi ve kullandığı teknoloji ile Avrupa standartlarında yıllık 1 milyon adet bıldırcın eti üretimi yapmaktadır.

Sahip olduğu üretim teknolojisi, otomasyon sistemi, uzman personeli ile sağlık ve hijyen koşulları içerisinde gerçekleşen üretimin her aşamasıyla Güres Bıldırcın Kesimhanesini sektörün kalite standartlarını belirleyen ve sektöre öncülük eden bir konumdadır. Tesis, ISO 9001, FSSC 22000 ve Helal Gıda belgelerine sahiptir.

 

GÜRES BILDIRCIN YUMURTASI

Tavuk yumurtası konusunda yarım asırdır edindiği bilgi birikimini ve teknolojik yeterliliğini bıldırcın yumurtası üretim tesislerinde de kullanan Güres Group, yıllık 36.000.000 bıldırcın yumurtası üretimiyle Türkiye'nin en kapsamlı bıldırcın yumurtası üreticisi konumundadır.Güres kalitesi ve lezzetiyle üretilen bıldırcın yumurtası, 12’li ambalajlarda tüketiciye sunulmaktadır. Güres, bıldırcın yumurtasını kendi kafeslerinde ve üretim teknolojilerindeki en son yenilikleri kullanarak gerçekleştirmektedir.

Bıldırcın yumurta paketleme tesisimiz, ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır. Yumurta üretim ve paketleme tesislerimizde ise ISO 22000 ve FSSC 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) standardı ve HACCP (Hijyen) kuralları uygulanarak üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda HELAL sertifikasına sahiptir.

DİĞER SAYFALARCopyright 1963 - 2023 © Güres Group