Markalarımız

Güres Civciv


Güres Group, uzun yıllar süren genetik araştırmalar ve geniş kapsamlı saha çalışmaları sonucunda spesifik kümes tipleri, iklim, yem, piyasa koşulları ve diğer faktörler bazında kendi yönetim programını geliştirmiştir.Tüm bu çalışmalar sonucunda tesislerimizde; kaliteli yumurta veren, sakin, cinsiyeti tüylerinden ayırt edilebilen ‘Bovans White’ ve ‘ISA Brown’ üretilmektedir.

Civcivler, son teknoloji kuluçka makinelerinde, uzman veteriner hekimlerimizin gözetimi altında ve hijyenik koşullarda üretilmektedir. Güres Group kuluçka tesisi yıllık 14 milyon adet civciv üretim kapasitesine sahiptir.Damızlık hayvanlarından elde edilen yumurtalar 21 gün sonunda kuluçka süresini tamamlar ve uzman veteriner hekimlerin gözetiminde, çıkım günü otomatik lazerli gaga kesimi yapılıp, aynı makinede aşılanarak Yarka Üretim Tesisleri’nde düzenli olarak sağlık kontrolleri ve aşıları yapılarak yetiştirilirler. Civciv satışları, hijyene ve hayvan sağlığına uygun nakliye koşullarında müşterilere ulaştırılmaktadır.

Damızlık, kuluçka ve yarka tesislerimizde İTU belgemiz bulunmaktadır. Damızlık yumurtası, civciv ve yarkada İTU belgeli satışlarımız mevcuttur.

DİĞER SAYFALARCopyright 1963 - 2023 © Güres Group