Markalarımız

Güres Teknoloji


Türkiye’nin en büyük tam entegre yumurta üretim tesisi olan Güres Group’un yarım asırlık tecrübesi ve tavukçuluk sektöründeki bilgi birikimi ile 2002 yılında kurulan Güres Teknoloji; 20.000 metrekarelik üretim alanı ve 8.700 metrekarelik Ar-Ge kümesleri ile uluslararası alanda faaliyet gösteren, Türkiye’nin öncü kafes üreticilerindendir.

Son teknoloji üretim tesislerinde, kümes tavukçuluğunun en iyi koşullarda yapılabilmesi için gereken tam otomatik sulama, yemleme, yumurta toplama, havalandırma, iklimlendirme, gübre sevk, gübre kurutma sistemlerine sahip; ISO 9001 ve CE belgeli kafesleri, kendi patentiyle ve kendi yarattığı kalite standartlarında üretmektedir.

Güres Teknoloji fabrikamızda; Tavuk kafesi, civciv büyütme kafesi, broiler (etlik) kafesi, damızlık kafesi, bıldırcın kafesi, bıldırcın büyütme kafesi, zenginleştirilebilir tavuk kafesi ile tam otomatik iklimlendirme sitemleri üretiminin yanı sıra yatay gübre kurutucu ve konveyör sistemleri de üretilmektedir.

Müşterilerimize sağladığımız tasarım, montaj, satış sonrası bakım ve yedek parça hizmetleri de Güres Teknoloji’nin uzman kadrosu tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Fabrika bünyesindeki mühendisler ile değişen koşullara yaratıcı çözümler sunan Ar-Ge birimleri tarafından sürekli yapılan araştırmalar sonucunda, her geçen gün artan ürün yelpazesi ve geliştirilen üretim verimliliği yöntemleri ile yerli ve uluslararası pazarda başarısını sürdürmektedir.

Güres Teknoloji; sahip olduğu kalite ve hizmeti müşterilerine sunarken, işlerine kusursuz ve sorunsuz bir biçimde devam edebilmeleri adına, onlarla her an iletişim içinde kalarak, her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olmaktadır.

Parçası olduğu köklü ailenin güvenilir ve saygın marka kültürünü kendi sektöründe yaşatan Güres Teknoloji, faaliyet alanını her geçen gün artırarak yoluna devam etmektedir.

 

www.guresteknoloji.com.tr

DİĞER SAYFALARCopyright 1963 - 2023 © Güres Group