Markalarımız

Güres Yumurta


1963 yılında Manisa Saruhanlı'da, Ahmet Remzi Bey'in 600 tavukla kurduğu ufak bir çiftlikte atıldı temellerimiz. Sağlık ve lezzeti harmanlayarak 7'den 70’e herkesin güvenle tüketebileceği yumurtalar ürettik; üretmeye devam ediyoruz. Güres yumurtalarının sofralarınıza geldiğini ve bu sofraları en kıymetlilerinizle paylaştığınızı aklımızdan hiç çıkarmadık.

Bu hassasiyetle 57 yıldır; kalite ve hijyen standartlarımızı maksimum seviyede tutarak 'sağlık' üretiyoruz. Güres yumurtacılık, geçen yıllar boyunca, Türk insanının damağında doyulmaz lezzetler bıraktı. Dengeli beslenmenin temel gıdası yumurtayı, daha oluşum aşamasından itibaren takip edebilmek ve sağlık standartlarına uygun üretildiğinden emin olabilmek Güres'te mümkündür.

Güres Group Yem Fabrikalarında üretilen yemler ile beslenen tavukların yumurtaları el değmeden toplanıp, tasnif edildikten sonra sağlık sertifikalı hijyenik ambalajları ile bekletilmeden üretim tesislerinden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Tesislerimizde; Güres Klasik Yumurta, Güres Klasik Süper Jumbo Yumurta, Güres Selenyumlu Yumurta, Güres Omega Yumurta, Güres Cage Free Yumurta, Güres Omega Cage Free Yumurta, Güres Çift Sarılı Yumurta üretimi yapılmaktadır.

Güres Group Yumurta Üretim Tesislerimiz, ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi) şartlarını sağlamış TÜV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır. Aynı zamanda; üretim ve paketleme tesislerimizde ISO 22000:2005 VE FSSC 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) standardı ve HACCP (Hijyen) kuralları uygulanarak üretim yapılmakta olup ürünlerimiz HELAL sertifikasına sahiptir.

 

www.guresyumurta.com

DİĞER SAYFALARCopyright 1963 - 2023 © Güres Group