SOSYAL SORUMLULUK

Güres Group’tan eğitime büyük destek


Şirket merkezi olan Manisa Saruhanlı’da, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlayan ve sunduğu iş fırsatları ile çevresinin kalkınmasına yardımcı olan Güres Group, ‘Güres İlköğretim Okulu Projesi’ ile eğitime büyük katkıda bulunuyor.

2017’de gerçekleşen Manisa Depremi’nde hasar gören Mütevelli İlköğretim Okulu’nun yeniden yapımını üstlenen Güres Group; 570 öğrenci kapasiteli, çocukların ve gençlerin her türlü psikolojik ve fiziksel ihtiyacını karşılayacak nitelikte, modern bir eğitim yapısını Mütevelli’ye armağan etti.

Çok amaçlı salondan beden eğitimi salonuna, arşiv odasından araç – gereç odasına, sığınaklardan kütüphane ve rehberlik servisi odalarına kadar modern eğitim kurumlarında bulunan tüm bölümlerin yer aldığı yapı, 19 derslik kullanıma sahip.

 Yarım asırı aşan deneyimi ile Türkiye gıda sektörünün öncü isimleri arasında yer alan, bugün teknoloji, tarım ve enerji sektöründeki başarıları ile dikkat çeken Güres Group; sosyal sorumluluğa verdiği önemi ‘Güres İlköğretim Okulu Projesi’ sürdürmenin mutluluğunu yaşıyor.

ETİKETLER:

DİĞER SOSYAL SORUMLULUK YAZILARI


Güres ilköğretim Okulu’nda 23 Nisan Coşkusu

Güres Ailesi olarak Güres İlköğretim Okulu ve Güres Ortaokulu 23 Nisan ve bahar şenliklerini 3 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Devamı

'Güres ile Çevreci Projeler', teşekkür plaketine layık görüldü

Herkesin kolaylıkla uygulayabileceği çevre dostu çalışmaları kitap ayracı şeklinde Güres tüketicileri ile buluşturan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne destek vermek amacıyla Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile birlikte geliştirdiğimiz "Güres İle Çevreci Projeler” çalışmamız, teşekkür plaketine layık görüldü.

Devamı

"251 Bin Dev Öğrenci" projesine Güres katkısı

Manisa Valiliği’nin Manisa’daki tüm okulları kapsayan projesinde yer alan Güres Group, yarınlarımızı kuracak olan çocuklarımızın hayallerine destek veriyor.

Devamı

Güres Group, Göztepe'nin yanında

Güres Group, kurumsal kimliğinin bir parçası olarak gördüğü sosyal sorumluluk faaliyetlerine İzmir'in köklü spor kulüplerinden Göztepe Spor Kulübüne sponsor olarak yeni bir halka daha ekledi. Sadece ürünleri ile değil, kültür, sanat, eğitim, bilim ve spor faaliyetlerine yaptığı destekler ile de yaşadığı topluma hizmet etmeyi ilke edinen Güres Group, bu ilke doğrultusunda bu güne dek birçok defa toplumsal paylaşım projelerinde yer aldı.

Devamı


Copyright 1963 - 2023 © Güres Group